14
черв.

До уваги вступників 2021 року!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 1993
  • Друк

ПРИБУТТЯ КАНДИДАТІВ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ 06 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

Військова академія (м. Одеса) запрошує вступників, що подали документи до приймальної комісії, на реєстрацію для здачі вступних випробувань.

Реєстрація вступників відбудеться 06 липня 2021 року з 8.30 до 18.00 за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 10 (проїзд від залізничного вокзалу тролейбусом №№ 10, 11, маршрутним автобусом №№ 127, 175, 208, 210, від центрального автовокзалу маршрутним автобусом № 208 до зупинки «4 станція Великого Фонтану»).

При собі потрібно мати оригінали документів: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, свідоцтво про повну загальну середню освіту з додатком, посвідчення про приписку до призовної дільниці, сертифікати ЗНО, документи на пільги, встановлені законодавством України.

Також мати зміну натільної білизни з розрахунку на термін перебування, прилади для вмивання та засоби особистої гігієни, спортивний одяг для здачі фізичної підготовки.

ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ (МЕДИЧНІ МАСКИ).

Вступні випробування відбудуться з 07 по 16 липня 2021 року.

Для вступників, які потребують поселення у гуртожиток під час вступу, надається місце для проживання у казарменно-житловому фонді академії. Вартість проживання становить 170 грн. на добу (з них 150 грн. – триразове харчування).

Також пропонуємо перевірити відповідність предметів у Вашому сертифікаті ЗНО:
Українська мова або Українська мова та література;
Математика;
На вибір – або фізика, або іноземна мова, або географія, або історія.

Прибуття осіб, що мають право на складання внутрішніх іспитів на базі Військової академії – 29 червня 2021 року з 8.30 до 18.00 (стосується випускників військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).

Рейтинг
3 голосів