29
січ.

Участь замовників у підготовці майбутніх фахівців логістики

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 3146
  • Друк

001На цьому тижні на факультеті матеріально-технічного забезпечення проведені навчальні заняття з курсантами 3-го та 4-го курсів, які навчаються за спеціальністю 254 ‘‘Забезпечення військ (сил)’’ по спеціалізаціях ‘‘Продовольче забезпечення військ (сил)’’, ‘‘Речове забезпечення військ (сил)’’, ‘‘Забезпечення підрозділів (частин, з’єднань) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами’’. Лекції проводились під керівництвом представників Замовника, а саме: старшого офіцера Тилу логістики оперативного командування "Південь" підполковника О. Малюти, а також головного спеціаліста відділу забезпечення технікою та майном Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України полковника В. Сбітнєва.

Офіцери вищих штабів під час проведених занять охоче поспілкувалися із майбутніми молодими фахівцями, розповіли про шляхи вирішення багатьох проблемних питань, які виникають під час прийому первинних офіцерських посад та подальшого проходження служби. Велику увагу і акцент у питаннях курсанти приділяли специфіці виконання завдань у складі Операції об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей, намагалися перейняти безцінний досвід логістичної складової бойових дій із терористами та найманцями РФ.

Наприкінці з курсантами вказаних вище груп проведений зріз знань, який показав достатньо високий рівень обізнаності і навченості з профілюючих дисциплін майбутніх логістів.

У підсумку курсанти щиро подякували офіцерам, котрі проводили заняття, за надану можливість перейняття досвіду виконання завдань на первинних офіцерських посадах у сучасних реаліях.

Рейтинг
5 голосів