001На запрошення військового капелана протоієрея Володимира Стеблини, та начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка 22 січня 2021 року єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію в храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія при Військовій академії міста Одеси.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання за українське військо, визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після літургії єпископ Павло звертаючись до присутніх з повчальним словом, привітав з Днем Соборності України та наголосив, що весь народ вельми цінує служіння воїнів своїй Батьківщині, а українці покладають велику надію на професійні здібності, на зусилля тих військових, які сьогодні на передовій і які тут в тилу та всіляко виражають їм свою підтримку.

З нагоди Дня Соборності України керуючий Одеською єпархією, єпископ Павло з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України ЕПІФАНІЯ, за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом, нагородив начальника Військової академії міста Одеси, кандидата юридичних наук, генерал-майора Гуляка Олега Вікторовича орденом святого Архистратига Михаїла другого ступеня.

Його Преосвященству співслужили: військовий капелан Військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України протоієрей Степан Осадчук, військовий капелан Одеської єпархії настоятель Свято-Троїцького храму м. Одеси протоієрей Василій Вирозуб, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці смт. Овідіополь Одеської області військовий капелан протоієрей Андрій Ляшик, клірик кафедрального собору Різдва Христового м. Одеси військовий капелан потоієрей Андрій Волошин та військовий капелан Військової академії протоієрей Володимир Стеблина.

На богослужінні були присутні викладачі та курсанти Військової академії.