20
січ.

Церемонія вшанування пам'яті загиблих оборонців Донецького аеропорту

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 2836
  • Друк

00120 січня у Військовій академії (м. Одеса) пройшла церемонія вшанування пам'яті загиблих оборонців Донецького аеропорту, яких за незламність супротивники назвали «кіборгами». Церемонія відбулася біля Меморіалу загиблих за Україну, що знаходиться на території академії за участю керівного складу, курсантів та учасників боїв за ДАП.
Бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 рокк до 22 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших у війні на сході України. Бої розгорнулися між українськими військами і бійцями добровольчих формувань з однієї сторони та силами проросійських збройних угруповань і окупаційних військ з іншої за контроль над Донецьким міжнародним аеропортом і закінчилися після повного руйнування обох терміналів і диспетчерської вежі аеропорту.

«Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. Протягом 242 днів з неймовірною стійкістю, відвагою й незламністю українські військовослужбовці та добровольці тримали оборону ДАПу.
Слава Героям України!

Рейтинг
2 голосів