30
вер.

Вір. Лише повір. Повір у свої сили. Свій дух і волю перевір, Сягни за небосхили.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Тендітна, ніжна й водночас сильна духом й м’язами. Зовні, як зазвичай про таких говорять – «няшка», а духом і душею – сталева й бронебійна, як кумулятивний снаряд.

Ця дівчинка ніколи не віддавала у своєму житті переваги заняттям спортом. Вирішила після школи стати курсанткою Військової академії (м. Одеса). Тоді уперше зрозуміла – аби вступити до вишу, необхідно скласти вступний іспит з фізичної підготовки. Пішла до спортивної зали. Вступила. Стала курсанткою факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення за спеціальністю «продовольче забезпечення». З її доброзичливим характером й комунікабельністю, друзів з’явилось чимало. Одна із подруг Софія Ревуцька займалась гирьовим спортом й виконала розряд кандидата у майстри спорту. «А я чим гірша?» - Подумала тендітна першокурсниця. Й вирішила зайнятись цим видом спорту. Супротив батьків й нареченого не знав меж: «Це не для дівчат – гирі підіймати», «Ти не зможеш». Та це лише підбурило дівчинку до занять спортом. «Я не зможу?! Я зламаюся?» Ну я вам доведу!» - з такими думками дівчина звернулася до старшого викладача кафедри теорії та організації фізичної підготовки підполковника Дмитра Полозенка. Хоч і неохоче, але на наполегливість курсантки викладач відповів згодою.

002...Два місяці напружених тренувань дали свої ознаки – 1 місце на обласних змаганнях в Одесі. «Кохана, на цьому нумо поставмо крапку» - Запропонував дівчині її чоловік. Та хапнувши адреналіну від отриманої перемоги, спортсменка вирішила піти далі. А далі були тренування, змагання, нагороди різного рівня. Аж ось – 23-27 вересня 2020 року у Києві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту... Нарешті ми представимо вам нашу героїню. Знайомтесь – абсолютна чемпіонка України, майстер спорту, та, що виборола усі чотири (!) золоті медалі Всеукраїнського чемпіонату – курсантка четвертого курсу Військової академії (м. Одеса) – ВЕРОНІКА МІНАСОВА-А-А-А-А!!!!

Одним з найперших (окрім, звичайно, тренера, батьків і чоловіка) з цими перемогами Вероніку привітав начальник вишу – генерал-майор Олег Гуляк.

Радість переповнює через край за дівчину, яка довела, що віра у себе, у свої сили – шлях до перемоги. І це, за словами дівчини стосується будь-яких сфер людського життя: і у спорті, і в навчанні, і в безпосередньо професійному рівні. «Головне – повір у себе!» - Ці слова Вероніка Мінасова використовує як девіз свого життя!

 

Рейтинг
8 голосів