001У зв’язку із введенням в дію нової редакції Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними» від 13.02.2020 року, Південним територіальним управлінням військової служби правопорядку були організовані збори із офіцерами морально-психологічного забезпечення Одеського гарнізону. Військову академію (м. Одеса) представляли заступники начальників факультетів з морально-психологічного забезпечення на чолі з заступником начальника академії з морально-психологічного забезпечення полковником Сергієм Пальчиком.

Збройні Сили України є однією з найважливіших складових держави. А відтак, жити у суспільстві і бути вільним від його проблем неможливо. Тому важливим було доведення до «лікарів солдатських душ» - офіцерів морально-психологічного забезпечення організації основних заходів протидії виготовленню, зберіганню, збутом та вживанням наркотичних, психотропних речовин та прекурсорів.

І справа не у тім, що подібні ганебні явища можуть бути присутні у військовому середовищі, головним є те, що, як той казав, знати – значить запобігти.