13
лют.

Методики бойової армійської системи «БАрС» максимально адаптовані до реальних умов бою

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001У навчально-тренувальному комплексі Військової академії (м. Одеса) завершилась підготовка інструкторів впровадженої у військах бойової армійської системи «БАрС». Варто зазначити, що ця система, яка застосовується практично в усіх видах Збройних Сил України є розробкою фахівців саме Військової академії (м. Одеса).

До підготовки військовослужбовців за цією системою входять заняття з тактичної, вогневої та спеціальної фізичної підготовки із застосуванням елементів «БАрС». Особлива увага приділяється тактико-спеціальній, гірській підготовці, рукопашному бою та виконанню завдань за призначенням під час стрільби і тактичних дій.
Впровадження бойової армійської системи за новими методиками, максимально адаптованими до реальних умов бою, а також подальша підготовка на базі Військової академії (м. Одеса) інструкторів бойової армійської системи «БАрС», як свідчить досвід, сприяє підвищенню рівня бойової підготовки військовослужбовців, впливає на їхній морально-психологічний стан на полі бою, вміння швидко реагувати й професійно діяти в умовах сучасного бою.

Варто пам'ятати, що «БАрС» — це комплексна система навчання, яка містить в собі як тактико-спеціальну, гірську (альпіністську), рукопашну, вогневу, домедичну, так і психологічну підготовку. Бойова армійська система дозволяє провести навчання значної кількості за короткий термін. Результатом навчання є формування у військовослужбовців спеціальних навичок, які дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій та контролювати перебіг будь-якої нештатної ситуації.

Днями у Військовій академії (м. Одеса) завершився черговий етап підготовки інструкторів, які отримали відповідні сертифікати.

Прес-служба Військової академії (м. Одеса)

Рейтинг
7 голосів