001На базі Військової академії (м. Одеса) відбулись триденні збори з офіцерами, що безпосередньо займаються психологічним забезпеченням особового складу.

Ще у 2016 році представники Збройних Сил США звернулись до командування Збройних Сил України з пропозицією надання методичної допомоги офіцерам-психологам. Враховуючи важливість і нагальну потребу у психологічній підтримці військовослужбовців у зоні проведення Операції об’єднаних сил, а також членів їх родин і проведення реабілітаційних заходів з тими, хто повернувся до пунктів постійної дислокації з АТО/ООС, спільним рішенням військових керівництв двох держав, тренинги для військових психологів стали системними.

От і цього разу з 14 по 16 січня військові фахівці Збройних Сил США провели для своїх українських колег курс з питань когнітивно-поведінкової терапії.

До участі у зборах військових психологів було залучено представників усіх видів, родів Збройних Сил України та інших військових формувань. По завершенню, старший офіцер відділу психологічної підготовки управління психологічного забезпечення головного управління морально-психологічного забезпечення підполковник Олег Рой усім учасникам вручив сертифікати про участь у цьому заході.