22
лист.

Урочистості з нагоди Дня Десантно-штурмових військ

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9776
  • Друк

001Під час урочистостей з нагоди Дня Десантно-штурмових військ у Військовій академії в Одесі заслужені відзнаки отримали як представники факультету підготовки спеціалістів ДШВ, так і ветерани-десантники, які внесли вагомий вклад у розвиток цього виду ЗСУ.

Розпочалося святкування з урочистого покладання квітів до меморіалу «Пам’яті загиблим за Україну» офіцерам-випускникам вишу різних років випуску.

002Потім на зібранні з нагоди свята колектив єдиного в Україні факультету, який готує командирів підрозділів Десантно-штурмових військ, піснями привітав одеський гурт «Друже музико» й вихованці Одеського ліцею № 9.

До вітань артистів у відеозверненні приєдналися відомі в Україні гурти «Тінь сонця», «Козак Сістем» і виконавиця Христина Панасюк.

Найкращих військовослужбовців факультету відзначено наказами командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-майора Євгена Мойсюка та начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка.

Водночас ветеранам, які активно сприяють розвитку військової школи з підготовки десантників в Одесі, на знак подяки за таку громадянську позицію вручили новий символ ДШВ — марунові берети.

Рейтинг
6 голосів