28
жовт.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшли заходи, присвячені Дню автомобіліста

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001002Для жителів і гостей міста у Військовій академії було організовано показ військової техніки. Крім того, відбулася виставка ретроавтомобілів і яскраве шоу за участю байкерів, які показали мистецтво фігурного водіння важких мотоциклів.

А розпочалися заходи з урочистого шикування особового складу академії. На ньому були присутні ветерани-автомобілісти й викладацький склад навчального закладу.

Начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк привітав курсантів та офіцерів з Днем автомобіліста і зазначив, що один з основних факультетів академії, який займається підготовкою фахівців матеріально-технічного забезпечення, саме і спеціалізується на навчанні майбутніх офіцерів автомобілістів.

Особовий склад академії хвилиною мовчання вшанував пам’ять загиблих випускників академії, курсанти поклали квіти до меморіалу Героїв, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Потім відбулося нагородження грамотами та призами найкращих викладачів, ветеранів, фахівців – водіїв і курсантів. Після офіційної частини всі охочі змогли ознайомитися з представленою на плацу технікою, посидіти за кермом бойових машин, подивитися на виступи мотоциклістів одеського клубу байкерів.

ОлександрКІНДСФАТЕР,
Фото – Валентин Журавльов

Рейтинг
5 голосів
Теги: свято