01
квіт.

У Військовій академії пройшли інструкторсько-методичні, показові заняття з порядку проведення сезонного обслуговування озброєння та військової техніки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11404
  • Друк

001В парку бойових машин Військової академії м. Одеса під керівництвом заступника начальника академії з озброєння – начальника озброєння полковника Валерія Давидюка - проводились планові інструкторсько-методичні, показові заняття з порядку проведення сезонного обслуговування озброєння та військової техніки.

До занять було залучено, особовий склад Центру забезпечення навчального процесу та роти матеріально-технічного забезпечення Військової академії, спеціалісти навчально-лабораторних комплексів кафедр та курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення.

Заняття на навчальних місцях проводились викладачами кафедр: ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки, автомобільної техніки, ракетно-артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, кафедрою забезпечення паливно-мастильними матеріалами. Було розгорнуто навчальні місця з вивчення об’єму та порядку проведення сезонного обслуговування на автомобільній техніці (КрАЗ-5233), артилерійського озброєння САУ 2С1 «Гвоздика», бронетанкового озброєння бронетранспортер БТР-3ДА а також технічного обслуговування спеціального обладнання АТМЗ-5 та вивченням порядку поводження з отруйними технічними рідинами.

На пункті технічного обслуговування та ремонту (ПТОР) були розгорнуті пости для проведення номерних технічних обслуговувань з практичним виконанням робіт.

Рейтинг
2 голосів
Теги: заняття