29
бер.

Будинок дитини №3 «Сонечко»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001002Факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м.Одеса) в рамках військово-патріотичної орієнтації молоді відповідає за Суворовський район м.Одеса. В цьому районі розташований спеціалізований психоневрологічний Будинок дитини №3 «Сонечко», в якому мешкають діти-сироти, діти з порушенням психіки, речового розвитку та інші. Маленькі діти віком від декількох місяців до п’яти років.

Курсанти факультету ПС РАО відвідали даний заклад. Зустрілись з головним лікарем (директором) ЗБРОЖИК Ольгою Пантилеївною. Від щирого серця подарували дітям іграшки, канцелярію, одяг, взуття, рушнички, необхідні речі та продукти. Мали можливість поспілкуватись та погратись з дітьми, що для них дужу необхідно. Діти в свою чергу подарували саме цінне - свою посмішку та радість на обличчях. Усі діти залишилися дуже задоволені від отриманих іграшок та спілкування з військовим колективом.

За надану допомогу працівники дитячого будинку висловили велику вдячність керівництву факультету та Військової академії (м.Одеса).

Рейтинг
1 голос