001У відповідності до плану методичної роботи Військової академії на 2018-2019 навчальний рік, 21 березня науково-педагогічні працівники прийняли участь у навчально-методичній нараді за результатами впровадження дистанційного навчання в академії.

На нараді начальник кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін полковник Володимир Луханін, під чиїм керівництвом було запроваджено дистанційне навчання в академії, ознайомив присутніх з першим досвідом проведення курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за новітньою формою навчання. Професори кафедри працівники ЗС України доктор психологічних наук Людмила Снігур та кандидат педагогічних наук Едуард Сарафанюк поділились своїми здобутками під час викладання на короткострокових курсах підвищення кваліфікації дистанційно та привітали науково-педагогічних працівників, які успішно завершили курс навчання.

Керівник наради, заступник начальника академії з навчальної роботи кандидат педагогічних наук полковник Олег Маслій відзначив, що здобутий досвід наразі є корисним для подальшого впровадження дистанційної форми навчання на короткострокових курсах підвищення кваліфікації в академії, а висвітлені слабкі місця в плануванні, підготовці та проведенні курсу, мають бути враховані в подальшому. Під час наради слухачам курсів були вручені Свідоцтва про підвищення кваліфікації НПП.