20
бер.

Урочисте відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

00119 березня у Військовій академії (м. Одеса) відбулося урочисте відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу. На відкриття комплексу були присутні: Перший заступник командувача Сухопутних військ – Голова спортивного комітету СВ ЗСУ генерал-лейтенант В. Назаркін, Перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗСУ контр–адмірал О. Нїжпапа, заступник командувача оперативного командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майор Г. Жуковський, представники Одеської обласної державної адміністрації та спортивної громадськості міста.

В комплексі створені спеціалізовані приміщення. На першому поверсі- багатофункціональний зал для ігрових видів спорту, а також для проведення змагань з боксу, боротьби. На другому та третьому поверхах – атлетичний зал і приміщення для заняття крос-фітом. Всі вони обладнанні сучасними тренажерами.

З показовою програмою перед глядачами виступили курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, які продемонстрували прийоми «БАРС».

Закінчилося свято товариським футбольним матчем між збірними командами Військової академії та Інституту Військово-Морських Сил.

Рейтинг
10 голосів