31
серп.

Присягаю Українському народові!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001У Військовій академії (м. Одеса) відбулася урочиста подія – складання Військової присяги курсантами набору 2018 року з числа цивільної молоді. Військова академія прийняла до своєї сім’ї більше 350 курсантів.

Присягу на вірність українському народові склали більш як 250 хлопців та дівчат, які ще вчора закінчили школи, ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, військові ліцеї, а вже сьогодні в строю, зі зброєю в руках обрали собі за професію захист Батьківщини. Серед першокурсників військовослужбовці з усіх куточків України, багато з них продовжили шлях своїх батьків, старших братів, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції і багато хто продовжують захищати нашу країну в складі Операцій об’єднаних Сил і сьогодні на сході нашої країни.

002Серед першокурсників є майстри спорту, кандидати в майстри спорту з різних видів спорту, учасники та призери всеукраїнських олімпіад.

Пишаємося, що серед першокурсників є продовжувач військової династії, син героя України – учасника АТО, випускника Одеської військової школи!

В 2018 році більш 60 курсантів, які вступили на навчання до Військової академії являються учасниками бойових дій на сході країни за цілісніть і суверенітет України.

Рейтинг
783 голосів