00130 серпня в Конференц-залі академії завершився триденний навчально-методичний збір з керівним складом, науковими та науково-педагогічними працівниками, командирами підрозділів курсантів, курсовими офіцерами Військової академії.

Відкриваючи збір, начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, посилаючись на промову Голови держави, відзначив основні стратегічні орієнтири:

1.Зробити незалежність незворотною, Україну — великою та сильною, без жодної перспективи повернення в зону російського впливу — це головне завдання нашого покоління.

2.Українці йдуть своїм шляхом і мають спиратися на власні сили. Україна має жорстко захищати свої національні інтереси.

3.Інтеграція до європейського та євроатлантичного простору - надійний спосіб забезпечити безпеку, розвиток України та гідні умови життя для людей.

4.Отримання Томосу про автокефалію для Православної Церкви України. Це — вагома складова нашої незалежності.

Впродовж зборів науково-педагогічні працівники ознайомились з раціональними підходами до навчальної, методичної, виховної та наукової роботи.

002За словами заступника начальника академії з навчальної роботи полковника Олега Маслія, головним результатом зборів стало обмін досвідом підготовки, навчання та виховання курсантів (студентів), слухачів академії, з позиції новітніх підходів до методики викладання.

На завершальному етапі навчально-методичного збору відбулась конференція трудового колективу, де підбивались підсумки роботи за минулий навчальний рік за всіма напрямками діяльності, а також звітував голова профспілкового колективу. За підсумками, робота академії одноголосно оцінена делегатами конференції на «задовільно».

В своєму заключному слові начальник академії генерал-майор Олег Гуляк привітав трудовий колектив з початком нового навчального року та побажав наснаги, наполегливості та цілеспрямованості у забезпеченні якісної підготовки кадрів.