27
серп.

В студії Одеської міської телекомпанії «7-канал» за участю захисників Батьківщини відбувся прямий ефір присвячений 27-й річниці незалежності України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001У них різні професії - від композитора, вченого, лікаря, робітника до захисника Батьківщини, але всіх їх об’єднує одне - вони щиро вірять в Україну та її безмежні можливості. Саме на цих словах було побудовано зустріч-діалог телевізійної програми «Прожектор», яка відбулася в студії Одеської міської телекомпанії «7-канал» за участю громадських діячів, волонтерів, активістів, журналістів та військовослужбовців.

Запрошені гості згадали цікаві факти cтановлення незалежності української держави та її війська. Відповідаючи на запитання ведучих тележурналістів Євгена Солтана та Ганни Полякової начальник факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення полковник Юрій Гикало та начальник військово-морського ліцею капітан першого рангу Віктор Шмигановський розповіли телеглядачам про запеклі бої у гарячих точках на сході України, а також про сучасну підготовку майбутніх офіцерів вітчизняного війська.

Так, зокрема, начальник факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення полковник Юрій Гикало, під час свого  виступу зазначив, щозначна частка випускників одеського військового вишу сьогодні продовжують захищати мир та спокій громадян на сході України.

- Вони там, де найбільш небезпечно, де потрібні висока бойова виучка і відмінна фізична підготовка, самопожертва і відвага. Українські офіцери завжди на передовому рубежі, всі вони виконують завдання у складних умовах, з ризиком для свого життя, та є справжніми патріотами нашої держави, - підкреслив офіцер.

В продовж розмови в студії полковник Юрій Гикало також розповів про зміни і корекції у навчальних програмах підготовки майбутніх офіцерів, які відбуваються з врахуванням реалій сьогодення, асиметричної війни, протидії терористичним загрозам, а також про особисті мотиви при виборі офіцерської кар’єри.

Медіа-група Військової академії (м. Одеса)

Рейтинг
775 голосів
Теги: Без тегів