001Майбутні офіцери Військової академії (м. Одеса) провели для кіровоградської молоді екскурсію про історію та сьогодення одеського військового навчального закладу, познайомили з умовами життя і побуту курсантів,сучасним військовим екіпіруванням, озброєнням та військовою технікою.

Для більш тісного знайомства з особливостями професії офіцера для школярів та ліцеїстів було організовано відвідування повітряного десантного навчально-тренувального комплексу. Під час спілкування з курсантами з'ясувалося, що багато хлопців і дівчат, виявили бажання пов'язати свою долю з офіцерської службою.

За словами військового комісара Новгородського РВК Кіровоградської області майора Романа Вівсяного зустріч була організована за сприяння голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Анатолійовича Кузьменка. До відвідування Військової академії прибуло близько 60-ти старшокласників та ліцеїстів, які в майбутньому виявили бажання присвятити своє життя військовій службі. Заступник голови координаційної ради з питань патріотичного виховання молоді кіровоградської ОДА Олег Вєтров, який особисто відвідав Військову академію в складі екскурсії, підкреслив про важливість проведення таких заходів з молоддю, адже позитивні зміни та перспективи у військовій освіті, які він побачив на власні очі, вразили його.

Після екскурсії школярі пообідали в курсантській їдальні та були приємно здивованні якістю та різноманітністю раціону харчування у нашому навчальному закладі.

Військова академія чекає на молодих людей, які мають почуття відповідальності, колективізму, хоробрості, ініціативності, а ще справжніх патріотів України. Саме ці риси в майбутньому будуть сприяти взірцевому виконанню військового обов'язку, а також у будь-яку хвилину стати на захист нашої Батьківщини.

Сергій Небесний,м. Одеса
фото – автора та Валентина Журавльова