02
трав.

Інструктори місії UNIFIER збройних сил Канади продовжують надавати науково-методичну допомогу офіцерам-викладачам Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001У Військовій академії (м. Одеса) за участю інструкторів місії UNIFIER збройних сил Канадитривають методичні курси для офіцерів – викладачів міжвидового військового вишу присвячені узагальненню бойового досвіду, а також способам удосконалення підготовки та застосування Збройних Сил України для майбутньої оперативної сумісності з арміями країн НАТО.

Зазначені науково-методичні курси організовано за спільною ініціативою української та канадської сторін з метою здобуття курсантами академії відповідних знань та навичок, необхідних для виконання ними посадових обов’язків у військах. Протягом минулого тижня слухачі курсів під керівництвом представників місії UNIFIERрозглянули питання пов’язані із процедурою управління військами, взаємодії, планування та забезпечення операції, її управління та зв’язку.

За словами заступника начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділуполковникаОлега Маслія, зазначенні заняття спрямовані як в теоретичну, так і в практичну площину, при цьому головний акцент робиться на подальшомувикористанні зазначеного методичного матеріалу для проведення лекційних, семінарських та практичних занять, яківключені до розділів навчальних дисциплін.

- Аналіз застосування військ у зоні бойових дій свідчить про помітне зміщення акцентів від класичних форм та способів їхнього застосування на користь специфічних і стабілізаційних дій. А відтак, виникає необхідність безперервного вдосконалення і покращення рівня підготовки тактичної ланки військ, пошуку нових способів і методів навчання особового складу, своєчасного корегування індивідуальної підготовки військовослужбовців, злагодження підрозділів на єдиному тактичному фоні, оперативного внесення змін у навчальний процес підготовки майбутніх офіцерів і сержантів. Роль міжвидового вишута його випускників, у цій справі є вкрай важливою, - підкреслив полковник Олег Маслій.

Сергій Даниленко, м. Одеса фото – Валентина Журавльова

Рейтинг
13 голосів
Теги: курси