20
квіт.

В Одесі офіцери та курсанти Військової академії провели практичне заняття з первинної медичної допомоги для школярів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13332
  • Друк

001У загальноосвітній школі № 56 м. Одеса за участю офіцерів – викладачів та курсантів Військової академії (м. Одеса) учнів та педагогів пройшли практичні заняття знадання невідкладної первинної медичної допомоги.

Під час сумісного заходу, юнаки та дівчата ознайомилася з переліком засобів індивідуального медичного оснащення, що знаходиться у загальновійськовій медичній індивідуальній аптечці. Учням продемонстрували техніку накладання джгута для зупинки кровотечі при поранені верхньої та нижньої кінцівки, сонної артерії. Крім того, ознайомили з методикою здійснення іммобілізації шийного відділу хребта та кінцівок.Пізнавальна розповідь військових була підкріплена навичками накладання жгута для зупинення кровотечі, евакуації поранених з поля бою.

Керівництво освітнього закладу впевнене, що отримані його учнями знання та навички, допоможуть за необхідності запобігти трагедії та врятувати людське життя.

За словами доцента кафедри теоріїтаорганізаціїфізичноїпідготовкиВійськовоїакадемії(м.Одеса)кандидата медичних наук полковника Михайла Тверезовського, під час практичних занять школярі мали змогу обговорити алгоритм дій при виникненні надзвичайної ситуації пов’язаної з наданням первинної медичної допомоги постраждалим, а також попрактикуватись в накладанні іммобілізаційних засобів.

- Для кожного майбутнього захисника України важливе вміння надати первинну медичну допомогу. Протягом занять учнівська молодь намагалася старанно виконувати завдання, які ставили перед ними курсанти та офіцери – викладачі.Подібні заходи вже стали традиційними. Спільна робота триває, - підкреслив офіцер.

Сергій Даниленко, м. Одеса,
фото – Валентина Журавльова

Рейтинг
6 голосів
Теги: заняття