29
бер.

Заняття на кафедрі тилового забезпечення з курсантами за спеціалізацією речового забезпечення

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13843
  • Друк

001У Військової академії місто Одеса на кафедрі тилового забезпечення перед курсантами факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення які навчаються за спеціалізацією речового забезпечення виступив з лекцією “Організація та ведення обліку речового майна та звітності у військовій частині. Порядок підготовки та надання документів для списання речового майна з урахуванням досвіду під час проведення антитерористичної операції” представник Центрального Управління речового забезпечення Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковник Гурських Андрій Вікторович.

Під час лекції курсантам були доведені вимоги та задачі які висовуються до ведення обліку речового майна як в мирний час та в особливий період, особливості складання річної звітності по речовій службі у Збройних Силах України і особливості обліку речового майна у військових частинах, що ведуть бойові дії.

Крім того курсантів ознайомили з рішенням Міністра оборони України з питань реформування логістичного забезпечення на підставі якого здійснюється робота з організації експерименту щодо впровадження автоматизованої системи обліку потреб та запасів у сфері речового забезпечення, так званий Пілотний проект який зараз проводиться на базі речового складу об’єднаного центру забезпечення місто Одеса.

В кінці лекції курсантам пояснили порядок підготовки та надання документів для списання речового майна з урахуванням досвіду під час проведення антитерористичної операції.

 

Рейтинг
4 голосів