16
груд.

Відкрите заняття на кафедрі тилового забезпечення

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13654
  • Друк

001На кафедрі тилового забезпечення Військової академії (м.Одеса) перед курсантами факультету матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціалізацією «Речове забезпечення військ,сил» та професорсько -викладацьким складом кафедри виступив з лекцією «Організація порядку та особливості складання річної звітності у Збройних Силах України по речовій службі. Перспективи розвитку системи речового забезпечення» начальник відділу забезпечення речовим майном 46 об'єднаного центру забезпечення м.Одеса майор Олександр Здір.

Під час лекції курсантам та професорсько-викладацькому складу кафедри була доведена існуюча та перспективна нормативно-правова база з речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, важливість річної звітності по речовій службі та особливості складання і подання до об'єднаного центру звіт-заявочних документів військовими частинами які знаходяться у пунктах постійної дислокації військ та у зоні проведення антитерористичної операції.

Крім того, на занятті було розглянуту питання нової штатної структури об'єднаних центрів забезпечення Збройних Сил України, порядок їх роботи по видачі, прийому і зберіганню речового майна отриманого від промисловості та військових частин.

Наприкінці лекції майор Олександр Здір ознайомив курсантів з змінами що до норм забезпечення предметами речового майна у мирний час та на особливий період, які   визначені у наказі Міністра оборони України від 29.04.2016 року № 232 “Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України”.

Рейтинг
12 голосів