Викладачі та курсанти Військової академії (м. Одеса) проводять науково-дослідну роботу в інтересах оборони УкраїниНауково-педагогічні працівники кафедри тилового (логістичного) забезпечення Військової академії (м. Одеса) разом з курсантами - майбутніми офіцерами Збройних Сил України продовжують проводити активну науково-дослідну роботу пов’язану із розробкою технологічних заходів, збільшенням показників надійності та живучості військової автомобільної техніки в умовах сучасних бойових дій.

Серед головних завдань, якими доводилося займатися досвідченим й молодим науковцям у 2017 році були: підготовка навчальних посібників, методичних рекомендацій, наукових статей щодо наукового обґрунтування військово-наукових і науково-технічних рішень, завдань і проблем Збройних Сил України, участь у наукових конференціях і семінарах, а також винахідницька та раціоналізаторська робота.

Нещодавніми науковими розробками науковців академії - Володимира Зданевича, Кахцрік Варданян, Дениса Лісовенка та Миколи Хрупало стали: індикатор на концентровані водорозчинні спирти, які застосовуються для виробництва біосумішних бензинів та водочутлива паста для визначення наявності води у ємкостях з нафтопродуктами. Зазначений винахід можливо готувати власноруч, безпосередньо перед застосуванням як в стаціонарних так і в польових умовах.

За словами начальника кафедри тилового (логістичного) забезпечення Військової академії (м. Одеса) полковника Дениса Лісовенка з кожним роком у військовому виші збільшуєься кількість курсантів, які прагнуть долучитися до науково-дослідної роботи.

- Своїми різними технічними пропозиціями та новими науковими розробками вони, прагнуть внести свій вклад взміцнення оборонної могутності своєї країни - заради перемоги, - підкреслив офіцер.