навчально-методичні збори військових психологів У Військовій академії, в рамках навчально-методичних зборів проведено тренінг для офіцерів-психологів військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України.

У рамках обміну досвідом та підвищення професійного рівня офіцерів-психологів, фахівцями Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України були проведені теоретичні і практичні заняття присвячені питаннням надання першої психологічної допомоги під час гострих травматичних ситуацій, психолгічної підтримки бойової готовності особового складу та профілактики бойових психічних травм, відновлення боєздатності, а також психологічної реабілітації воїнів - учасників АТО. Фахівці практичної психології продемонстрували учасникам зборів методику самоконтролю та самовідновлення військовослужбовців в екстремальних ситуаціях, зокрема, в реальному бою.

Також, значну увагу фахівці звернули на мотивуючі та демотивуючі фактори участі військовослужбовців у бойових діях, психологічну підготовку до дій в екстремальних умовах, а також навчанню офіцерів-психологів методам відновлення, кризовому втручанню та техніці аналізу стресу з врахуванням досвіду військових психологів армій країн НАТО.

За словами начальника відділу внутрішньої комунікації Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковника Олександра Слесаренка планується, що у подальшому учасники зборів - військові психологи використовуватимуть свої знання та практичні навички у якості фахівців високомобільних груп внутрішніх комунікацій оперативної психологічної допомоги військовлслужбовцям, які виконують свої завдання в зоні бойових дій.

- Проведення подібних заходів обов’язково сприятиме вирішенню цілого комплексу завдань спрямованих на використання алгоритму ситуативних дій у надзвичайних ситаціях, порядку реагування та надання психологічної допомоги особовому складу бойових підрозділів, - підкреслив офіцер.