02
серп.

Майбутні офіцери-десантники, розвідники та спецпризначенці здійснили стрибки з парашутом на воду

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13533
  • Друк

001В Одесі, на узбережжі Чорного моря, курсанти факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення Військової академії під час практичного відпрацювання програми з повітрянодесантної підготовки виконали навчально-тренувальні стрибки з парашутом з вертольоту Мі-8 на воду.

Крім виконання стандартних елементів повітрянодесантної підготовки, курсантські підрозділи відпрацювали нормативи зі збору в призначених місцях після приводнення. Стрибки з парашутом на воду є найскладнішим та найвідповідальнішим етапом повітрянодесантної підготовки, який вимагає від курсантів чимало зусиль й професійних навичок. В успішному виконанні цього важливого завдання їм допомагали досвідченні офіцери - викладачі.

Своєю чергою присутній на навчально-тренувальних заняттях курсантів начальник академії генерал-майор Олег Гуляк розповів, що виконання стрибків з парашутом на воду вимагало від майбутніх офіцерів навченості, професіоналізму, сміливих та рішучих дій. Цьому передували ґрунтовна теоретична підготовка, комплекс занять на повітряно-десантному комплексі, тренування з плавання в обмундируванні, заняття з надання медичної допомоги на воді, а також вивчення правил застосування плавальних засобів (надувних човнів і жилетів), з відпрацюванням порядку підготовки до приводнення та дій після нього.

Варто зазначити, що згідно з програмою підготовки протягом навчального року курсанти повинні здійснити 6-7 стрибків з парашутом, а протягом усього навчального періоду до 40.

Рейтинг
13 голосів