03
квіт.

Теорію - закріпили на практиці!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Теорію - закріпили на практиці!З 27 березня по 01 квітня в Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії відбувся польовий вихід курсантів 1 та 3 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення під час якого курсанти практично відпрацювали теоретичні знання набуті під час навчання за партами.Кожен день був сповнений різноманітними заняттями, які всебічно розвивали у курсантів практичні навички, необхідні для виконання бойових завдань у майбутньому.

Наприкінці польового виходу, в якості експерименту, відбулося комплексне тактичне навчання на якому вперше відпрацьовувалися питання навчань відразу по трьом кафедрам: загальної тактики, військової розвідки, бойового застосування технічних засобів розвідки.

Перший курс займав ротний опорний пункт, на якому відпрацьовували питання ведення оборонного бою, організацію ведення спостереження з використанням технічних засобів розвідки та боротьбу з диверсійно-розвідувальними групами. Ці питання відпрацьовувалися під керівництвом викладачів одразу трьох кафедр.

Теорію - закріпили на практиці!В той самий час курсанти третього курсу, під керівництвом викладачів кафедри розвідки, діяли у якості органів розвідки сил спеціальних операцій. Здійснивши пересування по "ворожійтериторії" на відстані 42 кілометри, подолали умовну лінію зіткнення, провели дорозвідку та висунулись до особливо важливого об'єкту, який умовно знищили.

На цих навчаннях не було переможців та переможених. Всі навички, які курсанти набули під час тактичних навчань, допоможуть їм в подальшому навчанні. Також управління факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення та керівництво кафедр отримали досвід навчань в такому форматі, що надасть можливість провести аналіз навчань та скоригувати в подальшому програму навчання. Важливо також те, що шляхом комбінувань питань, які відпрацьовувалися під час проведення навчання, вдалося досягти напруженості, більш доцільно скоординувати час на відпрацювання питань та мінімізувати витрату паливно-мастильних матеріалів до 30 % .

На зупинки не має часу! Тому на факультеті приступили до підготовки проведення навчань з бойовою стрільбою, який відбудеться з курсантами другого курсу. До цих навчань будуть залученні штатні підрозділи Сил спеціальних операцій та протидиверсійний підрозділ Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Ці навчання будуть проведенні наприкінці квітня.

 

Рейтинг
3 голосів