Мету практичного заняття досягнуто!Міністерством Оборони України у галузі сучасності, замовлено мобільний лазне-пральний комплекс (МЛПК) щодо забезпечення новітніми технічними засобами речової служби (ТЗРС) військові частини першої лінії у зоні проведення бойових операцій на Сході України.

Кафедрою тилового забезпечення, що очолює кандидат педагогічних наук полковник Микола Хрупало, за участю фахівців напрямку речового забезпечення, старшого викладача підполковника Геннадія Білоуса та кандидата педагогічних наук працівника Збройних Сил України Олло Василя Петровича проведено практичне заняття на базі МЛПК, що прибув 28 березня із зони проведення АТО у розпорядження кафедри. Курсантами кафедри тилового забезпечення та офіцерами – фахівцями з курсової підготовки було розглянуто технічні характеристики мобільного лазне-прального комплексу за участю екіпажу. З метою надання практичного досвіду у польових умовах була здійснена практична помивка курсантів та прання їх обмундирування.

Для інформації: мобільний лазне-пральний комплекс спроможний в умовах бойових дій здійснювати помивку та надавати пральні послуги в кількості 35-40 осіб за годину. За необхідністю додатково розгортається 10 душових сіток у наметі і відповідно кількість осіб за годину збільшується.