02
бер.

В академії відбулися комплексні практичні заняття з майбутніми офіцерами тилу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13264
  • Друк

В академії відбулися комплексні практичні заняття з майбутніми офіцерами тилуУ Військовій академії (м. Одеса) проведені комплексні практичні заняття з курсантами випускного курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення за напрямком тилового забезпечення.

Спільні заняття майбутніх фахівців служб паливно-мастильних матеріалів, продовольчого та речового забезпечення передбачали проведення ряду заходів, пов'язаних з забезпеченням по службам тилу з врахуванням бойового досвіду АТО.

Протягом проведення комплексних занять курсанти продемонстрували набуті практичні навички під час заправки бойової техніки, випічки хліба та розгортання польової лазні з використанням дезінфекційно-душової установки, призначеної для миття особового складу і дезінфекції обмундирування поза пунктом постійної дислокації.

Характерною особливістю польових занять стало те, що на навчальних місцях майбутні офіцери виконували завдання, не тільки в ролі учнів, а й в ролі інструкторів, таким чином підтвердили свої знання на практиці.

Безумовно, такі інтенсивні заняття з майбутніми офіцерами тилу, дозволяють довести їх професійний рівень до необхідних показників.

Рейтинг
8 голосів