28
лют.

Майбутні офіцери-розвідники та спецпризначенці в польових умовах відпрацьовують навчальні завдання з врахуванням бойового досвіду

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13163
  • Друк

Майбутні офіцери-розвідники та спецпризначенці в польових умовах відпрацьовують навчальні завдання з врахуванням бойового досвідуТривають польові заняття курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення.

Під час проведення практичних польових тренувань, які проводяться в умовах, максимально наближених до бойових, майбутні офіцери виконують вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї та штатного озброєння бойових машин, вдосконалюють свої навички з тактико-спеціальної, вогневої та інженерної підготовки, а також водіння бойових машин.

Особливу увагу зосереджено на індивідуальній підготовці, вміле застосування озброєння і військової техніки, технічних засобів розвідки і спеціальних засобів, розвідку мінно-вибухових і невибухових загороджень на шляхах руху підрозділів, засвоєння прийомів життєзабезпечення і маскування при виконанні бойових завдань.

Двотижневі практичні заняття стануть заключним етапом підготовки для курсантів випускного курсу, які незабаром складатимуть державні іспити.

Майбутні офіцери-розвідники та спецпризначенці в польових умовах відпрацьовують навчальні завдання з врахуванням бойового досвідуЗа словами начальника факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, в ході навчання майбутніх офіцерів-розвідників активно використовується досвід застосування розвідпідрозділів в районі антитерористичної операції. Досвідчені офіцери-інструктори, які мають бойовий досвід, вчать курсантів діяти в складних обставинах та приймати рішення самостійно.

— Для набутя потрібних професійних навичок та вмінь, крім фундаментального курсу спеціальних дисциплін, курсанти-розвідники проходять серйозну психологічну підготовку, яка кардинально коректує їх морально-психологічний стан при виконанні бойових завдань. Подібна психологічна підготовка дозволяє розвідникам приймати грамотні і зважені рішення в будь-яких умовах бойової обстановки, — підкреслив полковник Юрій Гикало.

 

Рейтинг
18 голосів