25
лист.

Курсанти академії познайомилися з відкритими, чуйними душами художників

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12296
  • Друк

Курсанти академії познайомилися з відкритими, чуйними душами художників24 листопада курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння відвідали художню виставку в Одеському музеї західного і східного мистецтва.

Музей заснований в 1923 році на базі приватних колекцій, зібраних місцевим Комітетом охорони пам'яток мистецтва та старовини, а також надходжень з міського музею витончених мистецтв та кабінету історії мистецтв. В наступні роки колекція поповнювалася за рахунок надходжень з центральних музеїв: Державного Ермітажу, Київського музею західного і східного мистецтва. Державного музею образотворчих мистецтв іменні О.С. Пушкіна. Будівля музею є пам'яткою архітектури середини XIX століття. Це палац, побудований у 1856-1858 роках за проектом архітектора Л.Оттона.

Курсантів дуже вразила, цікава в архітектурному відношенні частина будови, вестибюль із «звичайними» парадними сходами, висіченими з каррарського мармуру. Також не залишилися вони й байдужими до виставки на якій було представлено дуже багато різноманітних картин видатних та талановитих художників.

Треба відзначити дуже цікавий факт, що біля наших курсантів скупчилася велика черга видатних людей, які хотіли сфотографуватись з військовослужбовцями.

Рейтинг
4 голосів