30
лип.

Курсанти факультету підготовки офіцерів запасу склали Військову присягу на вірність українському народові

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Складання Військової присяги, клятви на вірність державі та народу – традиція, що формувалась у важких війнах та конфліктах протягом багатьох віків. Після проголошення слів Присяги – можна з гордістю вважати себе справжнім захисником Вітчизни. 

30 липня в урочистій обстановці на плацу Військової академії, більше 750 курсантів факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії та кафедри військової підготовки Національного університету «Одеська юридична академія» склали Військову присягу на вірність українському народові.

В урочистих заходах прийняли участь заступник Голови Одеської обласної ради Демчогло Юрій, Одеський обласний військовий комісар полковник Беляков Юрій та представники районних військових комісаріатів міста Одеси. Почесними гостями були і представники вищих навчальних закладів міста – ректорНаціонального університету «Одеська юридична академія» Завальнюк Володимир, ректор Міжнародного гуманітарного університету Крижановський Анатолій, перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Албул Сергій. Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації представила Стельмах Наталя.

Благословили курсантів та провели освячення – настоятель Храму Святої мучениці Тетяни отець Стефан та клірик Храму Олександра Невського отець Олександр.

Протягом більше ніж двох років студенти вищих навчальних закладів України опанували знання, вміння та навички, які необхідні офіцеру. Результатом цього процесу став навчальний збір, який був спрямований на посилення практичної складової, вивчення досвіду застосування Збройних Сил України набутого в зоні АТО для формування у майбутніх офіцерів високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей.

Курсанти факультету підготовки офіцерів запасу удосконалювали командирські та методичні навички за військово-обліковими спеціальностями, виконували вправи стрільб та водіння на полігоні в Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії.

Підготовка курсантів на факультеті підготовки офіцерів запасу є цілеспрямованим процесом навчання та виховання майбутніх офіцерів запасу, готових стати на захист своєї Батьківщини і свого народу.

Рейтинг
10 голосів
Теги: Без тегів