20
лип.

В академії стартувала вступна кампанія

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001За результатами вступних випробувань, які розпочались, близько пів тисячі юнаків та дівчат, практично з усіх регіонів України, розпочнуть цього року навчання в стінах нашого славетного військового вишу. Слід зазначити, що цьогоріч на базі академії уперше в Україні розпочнеться цільова підготовка офіцерів для підрозділів морської піхоти. Також абітурієнти змагатимуться за право здобути військові спеціальності щодо управління діями підрозділів ВДВ, військової розвідки та спецпризначення, стати фахівцями матеріально-технічного забезпечення, ракетно-артилерійського озброєння, фізичної культури та спорту.

Для усіх кандидатів на вступ до академії відбірна кампанія розпочинається із передачі приймальній комісії необхідного пакету документів, проходження первинного медичного огляду, розподілу по навчальних групах за напрямами підготовки.

Упродовж вступних випробувань абітурієнти пройдуть медичну комісію, яка визначить їх придатність до проходження навчання у військовому ВНЗ, психологічний відбір у формі тестування, іспит з фізичної підготовки зі здачею визначених нормативів.

На підставі пройдених випробувань, а також середнього балу шкільного атестату та балів ЗНО, приймальна комісія й прийматиме рішення щодо зарахування кандидатів на навчання до академії.

Як повідомив заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Олег Маслій, поряд з цивільною молоддю до приймальної комісії також звернулось близько 170 військовослужбовців-контрактників та декілька строковиків. При цьому переважна більшість контрактників, як чоловіків, так і жінок, уже мають вагомий досвід участі в антитерористичній операції на сході України. Військові завчасно прибули до навчального закладу на 25-денні навчальні збори для складання іспитів з української мови та літератури, математики та іноземної мови. Зі здобутими результатами військовослужбовці разом з іншими абітурієнтами пройдуть усі визначені  етапи вступних випробувань.

Олег Миколайович також зазначив, що романтичні та патріотичні настрої і сьогодні присутні у нашої молоді, більшість з них бачить своє майбутнє у військах офіцерами ВДВ, розвідки, морської піхоти.

Своєю чергою начальник кафедри теорії та організації фізичної підготовки полковник Ігор Овчарук наголосив, що при відборі на навчання  обов’язково оцінюється фізичний рівень усіх абітурієнтів, при цьому особлива увага звертається на тих, хто обрав командні спеціальності – управління діями підрозділів ВДВ, розвідки, морської піхоти, і, звісно, тих, хто опановуватиме спеціальність «Фізична культура і спорт») - майбутніх начальників фізичної підготовки у частинах та з’єднаннях ЗС України.

- Фізична підготовка – це один із стовпів боєздатності, як окремих військовослужбовців, так і військових підрозділів. Без належного рівня розвитку фізичних якостей воїн не зможе виконувати свої завдання за призначенням тривалий час, - роз’яснив таку позицію полковник Ігор Степанович.

Абітурієнти з числа цивільної молоді, які пройдуть вступні випробування, розпочнуть навчання в академії з проходження курсу первинної військової підготовки на базі Центру забезпечення навчального процесу академії поблизу Одеси.

(Фото В. Журавльов)

 

Рейтинг
25 голосів