22
черв.

З неба – в море: курсанти – десантники відпрацювали стрибки з парашутом на воду

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

З неба – в море: курсанти – десантники відпрацювали стрибки з парашутом на водуПоблизу Одеси на узбережжі Чорного моря під час практичного відпрацювання програми з повітряно-десантної підготовки курсанти факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ виконали стрибок з вертольоту МІ-8 на воду.

Однією з важливих умов допуску до даного виду стрибків з парашутом був достатній досвід стрибків на сушу, тож до участі в занятті долучились лише третьокурсники факультету.

Як розповів майбутній офіцер ВДВ молодший сержант Сергій Шагов, стрибкам на воду передували ґрунтовна теоретична підготовка, комплекс занять на повітряно-десантному комплексі, а також перегляд відеозаписів попередніх стрибків та спілкування з десантниками, які уже набули практичного досвіду в даному виді стрибків.

Своєю чергою старший солдат Сергій Бабак зазначив, що основною відмінністю та складністю стрибка на воду є необхідність звільнитися від підвісної системи парашуту безпосередньо перед приводненням. Але для нього та інших курсантів ця складність повною мірою компенсувалась отриманим цінним і унікальним досвідом, а також чималою порцією задоволення – на вулиці спека, тож коли спускаєшся у прохолодну морську воду, відчуття неперевершені!

Рейтинг
3 голосів