22
квіт.

Майбутні офіцери засвоюють нові можливості матеріально-технічного забезпечення з врахуванням бойового досвіду АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14363
  • Друк

Майбутні офіцери засвоюють нові можливості У Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (м.Одеса) пройшли сумісні комплексні практичні заняття курсантів факультетів підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення та підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ.

Спільні заняття майбутніх фахівців служб паливно-мастильних матеріалів, продовольчого та речового забезпечення, автомобільної служби, а також курсантів високомобільних десантних військ передбачали проведення ряду заходів, пов'язаних з матеріально-технічним забезпеченням навчально-бойових завдань, які виконували курсанти-десантники, з врахуванням бойового досвіду АТО.

Майбутні офіцери засвоюють нові можливості Вже в перші дні комплексних занять курсанти продемонстрували на практиці свої організаторські і особисті навички під час налагодження системи приготування їжі в польових умовах, розгортання пересувної автомайстерні і банно-прального комплексу, призначеного для миття особового складу і дезинфекції обмундирування поза пунктом постійної дислокації. Внаслідок чого, курсанти підготовки продовольчого напряму організували приготування і видачу їжі на більш, як 200 курсантів – десантників, а майбутні фахівці речового забезпечення організували помивку особового складу в польовій лазні. Характерною особливістю польових занять стало те, що на навчальних місцях майбутні офіцери виконували завдання, не тільки в ролі учнів, а й в ролі інструкторів, таким чином підтвердили свої знання на практиці.

Безумовно, такі інтенсивні заняття курсантів-тиловиків в польових умовах, дозволяють довести їх професійний рівень до необхідних показників.

 

 

Рейтинг
4 голосів