20
квіт.

Майбутні офіцери-десантники інтегрують елементи практичної стрільби до системи бойової підготовки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13573
  • Друк

Майбутні офіцери-десантники інтегрують елементи практичної стрільби до системи бойової підготовкиКожен вихід до центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) курсанти факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ використовують для вдосконалення власної фахової майстерності з вогневої підготовки.

Віднедавна, на додачу до звичних вогневих вправ зі штатного озброєння, колектив факультету розпочав інтеграцію та впровадження у програму підготовки офіцерів ВДВ елементів та методик практичної стрільби – прикладного виду спорту, зосередженого на поведінці зі зброєю та умінні ведення влучного вогню у найрізноманітніших ситуаціях.

Минулого року в академії була створена спортивна секція з практичної стрільби, де група курсантів під керівництвом досвідчених тренерів розпочала опанування усіх тонкощів та хитрощів цього виду спорту.

Майбутні офіцери-десантники інтегрують елементи практичної стрільби до системи бойової підготовкиНаразі їх рівень підготовки досяг того рівня, коли вони можуть передавати свій досвід та знання іншим курсантам, а також разом з викладачами адаптувати спортивні елементи до системи бойової підготовки десантників.

Нововведення викликало значну зацікавленість, як серед однокурсників, так і офіцерів навчального закладу. Тож заняття з практичної стрільби не лише стали невід’ємним елементом планових тренувань з вогневої підготовки, цьому виду спорту курсанти із задоволенням присвячують свій вільний час.

Тож з часом, коли лейтенанти-випускники продовжать службу у військах, вони зможуть передати здобуті навики практичної стрільби підлеглим військовослужбовцям, захоплення цим видом спорту здійснюватиме позитивний вплив на покращення індивідуальних бойових навиків українських воїнів та ефективність дій груп і підрозділів загалом.

 

Рейтинг
14 голосів