01
квіт.

Заняття з курсантами Військової академії провів Герой України Порхун Олександр Володимирович

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14698
  • Друк

001В рамках проведення планових занять з курсантами першого та другого курсів факультету високомобільних десантних військ майор Порхун Олександр провів лекцію за темою: «Аеромобільно-ударні дії підрозділів високомобільних десантних військ».

В ході лекції офіцер  проаналізував дії підрозділів ВДВ в ході операції 2-4 вересня 2014 року, де безпосередньо приймав участь на посаді командира батальйону. Майор Порхун Олександр дав курсантам багато цінних рекомендацій та порад, надихнув майбутніх командирів на плідне навчання у виші задля професійного виконання поставлених завдань та швидкого прийняття рішень в майбутньому.

Також, Олександр Володимирович теплими спогадами згадав своє навчання в стінах Одеського вишу, згадав навчальні аудиторії, зустрівся з викладачами, які прищепили любов до професії.

Окремо Герой України відвідав музей Військової академії, вкотре пересвідчився, що кращі традиції військової освіти  збережені, залишив деякі особисті речі для експозиції присвяченої сучасній українській звитязі та випускникам-героям.

Рейтинг
4 голосів
Теги: заняття