У Військовій академії пройшли контрольні заняття Згідно розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України та командувача Сухопутних військ Збройних сил України у Військовій академії (м. Одеса) на цьому тижні, під керівництвом начальника академії генерал-майора Олега Гуляка, пройшли контрольні заняття у постійного складу ВВНЗ.

Понеділок, 9 листопада, розпочався стройовим оглядом особового складу Військової академії і здачі стройової підготовки. Офіцери, прапорщики, сержанти і солдати заздалегідь дуже ретельно готувалися до стройового огляду, саме тому значних зауважень не отримали. А в ході здачі стройової підготовки впевнено карбували крок, голосно подавали команди і надавали впевненні відповіді основних положень стройового Статуту Збройних Сил України.

Решта наступних днів також були дуже напруженими і відповідальними. Значна кількість військовослужбовців академії отримали позитивні оцінки щодо знань Статутів Збройних Сил України та основних положень військово-медичної підготовки.

Оцінки за результатами здачі фізичної підготовки військовослужбовці академії отримали реальні, адже кафедра теорії та організації фізичної підготовки, під керівництвом начальника кафедри полковника Ігоря Овчарука, підійшла до прийняття нормативів безкомпромісно й професійно.

Офіцерам та військовослужбовцям служби за контрактом академії під час здачі вогневої підготовки припало, не тільки показати неабиякі результати стрільби з пістолета ПМ, але й згадати теорію даного предмету навчання та на оцінку здати нормативи по розборці та зборці автомата АК-74. А це, як показав іспит, не кожний з військовослужбовців зміг показати гідний результат!

Треба відзначити, що своє перше «бойове хрещення» в ході проведення цих занять отримали військовослужбовці – жінки, які тільки нещодавно були призвані до лав Збройних Сил та наділи військові однострої.

У Військовій академії пройшли контрольні заняття Нарешті контрольні заняття здані й за підсумками визначені найкращі офіцери, прапорщики та сержанти академії за результатами здачі всіх предметів навчання й нами стали: начальник факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ полковник Станіслав Чумак, начальник кафедри ракетно-артилерійського озброєння полковник Станіслав Нікул, начальник відділу особового складу та стройового підполковник Олександр Штогрін, помічник начальника навчального відділу майор Дмитро Мощенко, начальник навчального курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення майор Михайло Родіонов, артист другої категорії військового оркестру прапорщик Андрій Гнибіда і командир відділення роти матеріально-технічного забезпечення старший сержант Дмитро Сузанський.

Тож, іспити позаду! І кожний з військовослужбовців постійного складу Військової академії повинен пам’ятати, що попереду у кожного шлях до самовдосконалення та відточення набутих вмінь і навичок! Адже саме сьогодні наша країна потребує військових професіоналів!