27
жовт.

ІІ Першість Військової академії зі стрільби з автомата (вправа АК-3)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16481
  • Друк

001Хроніка змагань. День третій – вирішальний.

Вітаю учасників, організаторів та вболівальників змагання, спортсменів-стрільців!

Сьогодні остаточно буде вирішено хто є найкращій стрілець і яка команда найкраща у стрільбі з автомату у спортивній вправі!

Як завжди – інструктаж від головного судді, загострення уваги учасників на особливості дій стрільця і на лінію вогню запрошуються команди 1 курсу факультету ПС ВДВ та 2-4 курсу факультету ПС ВР та СП.

Команда курсантів-десантників приймає участь вперше, але на контрольному тренуванні вони показали дуже добрий результат та велике бажання перемогти.

Команда розвідників складається з курсантів 2-го курсу, які тренуються у секції стрілецького спорту в групі практичної стрільби за правилами MPSC під керівництвом видатного тренера Олексія Б. Група тренувалась один сезон, але 2 місяці тому курсанти блискуче виступили у стрілецькому матчі та вибороли усі призові місця.

Репортаж про змагання на сайті Міністерства Оборони України -

http://www.mil.gov.ua/news/2015/08/22/odeski-kursanti-zdobuli-bliskuchu-peremogu-v-turniri-z-praktichnoi-strilbi--/

Сьогодні вони мають можливість показати свою майстерність в іншій стрілецькій дисципліні і високим результатом доказати, чи є вони універсальними стрільцями. 

Суддя подає команду «Приготуватися», «Заряджай», «Вогонь!» і фінальний етап змагань розпочато.

Швидко минає 30 хвилин першої зміни.

Команди виступають рівно, явної переваги доки немає.

Ще дві зміни виконують вправу, обробка результатів і є результат дня, який дуже несподіваний – команда 1 курсу десантників – 1076 очок, команда розвідників – 1051. Представники крилатої піхоти на 25 очок випереджають команду розвідників! Результат обох команд високий, це серйозна заявка на призові місця.

На старт виходять стрільці секції стрілецького спорту, група кульової та прикладної стрільби. За регламентом змагань вони додатково виконують вправу АК-1 (10 пострілів лежачи), намагаються показати найвищий результат та виконати спортивні розряди.

Минає двадцять хвилин і стрілецька складова фінального дня завершена.

Через декілька годин, після ретельної перевірки результатів кожного учасника будуть відомі ім’я переможців.

Суддівська бригада приступає до роботи з мішенями та протоколами, а ми очікуємо результатів та підсумків змагань у наступному репортажі.

До зустрічі. 

Олексій Большов

Рейтинг
15 голосів