15
жовт.

Курсанти - першокурсники присвятили свої перші стрибки з парашутом Дню захисника України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Курсанти - першокурсники присвятили свої перші стрибки з парашутом Дню захисника УкраїниВ рамках практичного відпрацювання програми з парашутно-десантної підготовки 111 курсантів першого курсу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ Військової академії (м. Одеса) здійснили свої перші стрибки з парашутом з вертольота Мі-8.

Перед стрибками курсанти під керівництвом досвідчених викладачів вивчили тактико-технічні характеристики парашутних систем, дії парашутистів до розкриття куполів і після, а також відпрацювали порядок приземлення.

Перша зустріч з п’ятим океаном (небом) у першокурсників відбувалася на висоті 800 м. В подальшому майбутні офіцери-десантники будуть виконувати стрибки з використанням різних типів літальних апаратів зі зброєю і в повній амуніції, в нічних умовах, з приземленням на складну місцевість або на воду.

Разом з курсантами свій черговий стрибок з парашутом виконали офіцери-викладачі, які особистим прикладом надихали своїх вихованців на відвагу й професіоналізм.

За існуючою традицією начальник кафедри повітряно-десантної підготовки Військової академії (м. Одеса) полковник Василь Бабак привітав курсантів-першокурсників з першими у їх житті стрибками і вручив молодим десантникам значки та посвідчення парашутиста.

За словами курсантів-першокурсників свої перші стрибки з парашутом вони присвятили Дню захисника України.

Рейтинг
9 голосів