07
жовт.

ІІ Першість Військової академії зі стрільби з автомата (вправа АК-3)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15196
  • Друк

ІІ Першість Військової академіїХроніка змагань. День другий.

Вітаю учасників, організаторів, вболівальників та спортсменів-стрільців змагання!

Продовжується боротьба за перемогу у турнірі снайперів-автоматників.

Коротка церемонія відкриття, інструктаж і на старті наступна команда – курсанти-десантники старших курсів. Девіз «Завжди попереду!» для них не прості слова. Це їх ставлення до військової справи, спортивних заходів та інших випробувань. З цими словами воїни ВДВ навчаються, проходять службу та прямують до нових перемог!

Команда є чемпіоном академії минулого року, а навчальний курс – переможець багатьох змагань.

Перша зміна прибуває на вихідне положення, лунає команда «Приготуватися», через 3 хвилини – «Вогонь!» і другий стрілецький день набирає обертів.

Команда десантників працює дуже злагоджено і впевнено, в її складі 4 курсанта четвертого курсу та один другокурсник, який обов’язково увійде у склад нової команди у наступному році. Ми бачимо, як реально виконується важливий принцип поступової передачі спортивного досвіду від старших досвідчених спортсменів до молодших.

Перша зміна виконала вправу, арбітри опрацьовують результат і, як завжди, професійно працюють судді лінії мішеней – курсанти 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Фізичне виховання і спорт» Олексій Б. і Сергій З. Жодного зайвого руху та слова, все виважено, чітко та професійно. Швидко пролетять 3 роки навчання і такі ж самі змагання вони будуть готувати та проводити у своїх військових частинах, в які будуть призначені на посади начальників фізичної підготовки.

На позиції запрошуються учасники другої зміни команди старших курсів ВДВ, які через 3 хвилини починають виконання вправи.

30 хвилин напруженої роботи і команда майбутніх офіцерів-десантників завершує свою стрільбу на змаганнях.

Судді комісії дуже ретельно визначають результати, підводять підсумки та заносять данні до робочого протоколу.

Є результат команди ВДВ – 1044 очка! Це на 88 очок більше результату, з яким команда цього навчального курсу перемогла у минулому році. Але за підсумками двох днів змагань команда «2-4 курсів факультету ПС ВДВ» тільки друга.

Перше поточне місце зберігає за собою команда «3,4 курсів факультету ПС МТЗ», третя позиці за 2 і 5 курсами цього ж факультету.

Наступний день змагань нарешті визначить команду-переможця та призерів особистого заліку.

Далі буде.

Олексій Большов

Рейтинг
12 голосів