25
вер.

На Одещині під час тактичних занять курсанти отримали досвід з управління підрозділами в оборонному бою

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14466
  • Друк

 На Одещині, на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії, відбулись тактичні заняття, до яких залучалися курсанти старших курсів.

Впродовж трьох діб під керівництвом своїх командирів і викладачів майбутні офіцери відпрацьовували низку завдань щодо ведення оборони на визначеній ділянці морського узбережжя.

Як розповів доцент кафедри тактики Військової академії полковник Юрій Лісніченко, головна мета тактичних занять полягала у набутті курсантами досвіду з управління в бою підрозділами під час відбиття нападу з боку умовного противника.

За його словами, навчаючись вдень й вночі, старшокурсники успішно впоралися з покладеними на них завданнями щодо виходу в район зосередження, розміщення на незнайомій місцевості, обладнання тимчасового укриття для особового складу й техніки, створення системи вогню, а також виживання в польових умовах, надання медичної допомоги пораненому військовослужбовцю, фортифікаційного обладнання та облаштування взводних і ротних опорних пунктів з подальшою організацією оборонного бою.

Оцінюючи хід тактичних занять, полковник Юрій Лісніченко підкреслив, що вони пройшли на досить високому рівні, а головним їхнім підсумком, зокрема, є те, що майбутні командири отримали корисні теоретичні й практичні навички щодо управління діями підрозділів в «бою».

- Досить важливим є той факт, що під час цього польового виходу хлопці по черзі мали змогу діяти не лише в якості курсантів та командирів відділень, а й командирів взводів. Хтось з них завершить навчання у виші за рік, дехто – за два, але годі й казати, що для курсантів цей досвід є дуже важливим в сенсі їхнього подальшого становлення як офіцерів, - наголосив офіцер.

Рейтинг
21 голосів