24
серп.

Привітання офіцерів, призваних за мобілізацією

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Привітання офіцерів, призваних за мобілізацією24 серпня 2015 р. концертна бригада оркестру Військової академії (м. Одеса) здійснила святковий візит до табірного збору 2-х курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації (смт Чорноморське), які проходять навчання на базі Військової академії (м. Одеса). Художнім колективом академії з нагоди 24-ї річниці Незалежності України був проведений цікавий та незвичний концерт для особового складу курсів.

Цього разу концертну бригаду оркестру поповнили нові голоси талановитих курсантів першокурсників, які щойно вступили до вишу, це курсанти: Бугайчук Анастасія та Мусієнко Денис. Крім сольних номерів, курсанти виконали з великим натхненням фінальну пісню славнозвісного автора та композитора Тараса Петриненка «Україна». Саме вході цієї пісні слухачі курсів підводилися та, аплодуючи з вологими очами, підспівували солістам.

Загалом, концертна програма була наповнена тим, що відображає українську ментальність – завжди яскраво забарвленими, приємними, рідними й близькими до серця кожного українця плодами фольклору, українськими національними піснями танцями та музикою.

Рейтинг
53 голосів