19
серп.

Не знання законів не звільняє від відповідальності

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Не знання законів не звільняє від відповідальностіУ Георгіївській залі Військової академії (м. Одеса) був проведений цикл лекцій за темою «Кримінальна відповідальність за порушення проти національної безпеки і військові злочини» та «Неухильне і суворе дотримання Статутів Збройних Сил України та наказів командирів – запорука успішного виконання військового обов’язку перед Батьківщиною».

Перед слухачами 2-х курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації, які призвані за VI хвилею мобілізації виступили кваліфіковані фахівці: лектор – інспектор відділу по боротьбі з корупцією Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковник юстиції у відставці Георгій Капустін і офіцер групи проведення службових розслідувань та профілактики правопорушень Південного територіального управління Військової служби правопорядку лейтенант Владислав Гечану.

У своїй розширеній і виваженій бесіді Георгій Капустін зачепив суттєве, і в даний час важливе питання, щодо віддання наказів командирами. Навів багато прикладів сучасних випадків, які відбуваються в зоні приведення АТО, як позитивних так і дійсно негативних. Лейтенант Владислав Гечану був не менш красномовним, як його попередник, у своєму виступі молодий офіцер давав чіткі визначення стосовно статей Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу». Він безпосередньо зазначив, що оборона країни від військового втручання є важливою функцією країни і справою всього населення України, а також конституційним обов’язком кожного громадянина. також лектори дуже ґрунтовно довели основні вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців, надання командирам додаткових прав в особливий період».

Після висвітлення основних своїх тез лектори відповіли на багаточисельні запитання офіцерів запасу. А після проведення заходу представникам Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України навіть довелося провести індивідуальні консультування та індивідуальні бесіди для всіх охочих, які залишилися окремо.

Рейтинг
32 голосів
Теги: слухачі