11
черв.

Майбутні офіцери-десантники набувають досвіду стрибків з парашутом

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9359
  • Друк

Майбутні офіцери-десантники набувають досвіду стрибків з парашутомУпродовж тижня курсанти та офіцери факультету Високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса) в рамках практичного відпрацювання програми з парашутно-десантної підготовки здійснять понад вісім сотень стрибків з парашутом. Захід проводиться на базі Центру забезпечення навчального процесу військового вишу.

Як повідомив ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, з метою вдосконалення практичної складової у підготовці офіцерів до ефективних дій в умовах сьогодення усе більше занять проводиться в полі, при цьому обов’язково враховується досвід участі в АТО, миротворчих операціях як викладачів, так і курсантів академії.

Вдосконалюється і матеріальна база навчального закладу. Наприклад, нещодавно в Центрі забезпечення навчального процесу було підготовлено дві злітно-посадкові смуги, що дозволило виконувати стрибки з парашутом з літака АН-2.

- Органнізація стрибкив здійснюється у тісній взаємодії з іншими видами Збройних Сил України та суспільними структурами, - зазначив генерал-майор Олег Гуляк. - Зокрема, літак АН-2 виділила авіація Військово-Морських Сил, метеорологічне забезпечення здійснюють курсанти кафедри військової підготовки Одеського державного екологічного університету, яка готує фахівців для Повітряних Сил, суттєву матеріальну допомогу надає благодійний фонд «ВДВ».

Майбутні офіцери-десантники набувають досвіду стрибків з парашутомУчасники занять здійснюють стрибок з літака за завданням №2 з висоти шістсот метрів на швидкості близько 140 кілометрів на годину.

При цьому, як розповів начальни кафедри повітряно-десантної підготовки Військової академії полковник Василь Бабак, випускаючими груп десантників працюють як офіцери, так і курсанти третього курсу. Зі своїми обов’язками усі справляються на високому професійному рівні.

Також офіцер зазначив, що під час практичних занять з повітряно-десантної підготовки перші в своєму житті стрибки з парашутом здійснили двадцятеро першокурсників факультету. Усі вони отримали відповідні посвідчення та значки.

Цього року в академії також планують організувати стрибки з парашутом на воду та нічні стрибки.

Рейтинг
107 голосів