18
бер.

Офіцери запасу тилових служб проводять практичні заняття

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16228
  • Друк

001Згідно програми навчання офіцерів запасу на кафедрі тилового забезпечення Військовоі академії (м.Одеса), під керівництвом старшого викладача підполковника Геннадія Білоуса та за участю офіцерів об’єднаного центру забезпечення, який очолює підполковник Євгеній Король були проведені практичні заняття за темою «Організація, порядок та документальне отримання речового майна з об’єднаного центру забезпечення».

Під час занять заступник начальника центру підполковник Володимир Кропивка роз’яснив офіцерам запасу організацію роботи  об’єднаного центру забезпечення та його можливості .

У відділі забезпечення речовим майном майором Олександром Здіром офіцерам були доведені вимоги щодо складання звіт-заявочних документів по речовій службі та порядок виписки нарядів на отримання речового майна.

Начальник обліково-операційного відділу майор Руслан Братанчук ознайомив офіцерів з послідовністю оформлення документів при отриманні речового майна.

На території відділу зберігання речового майна, який очолює майор Сергій Кондратенко, офіцери ознайомились з порядком зберігання речового майна та його отримання.

Наприкінці заняття заступник начальника відділу зберігання речового майна майор Виталій Набока ознайомив офіцерів зі структурою, призначенням, завданнями, документацією, складом адміністрації, обладнанням та порядком роботи пункту прийому особового складу в особливий період.

Рейтинг
25 голосів