05
лют.

Майбутні офіцери-десантники та розвідники вдосконалюють бойовий вишкіл із врахуванням досвіду АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14531
  • Друк

Майбутні офіцери-десантники та розвідники вдосконалюють бойовий вишкіл На Одещині, на базі центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса), триває польовий вихід курсантів випускного курсу факультету Високомобільних десантних військ та розвідки.

Впродовж двох тижнів четвертокурсники цієї вищої школи офіцерських кадрів в практичній площині відпрацьовуватимуть різноманітні питання, спрямовані на підвищення рівня тактичної підготовки.

Як розповів начальник факультету ВДВ та розвідки полковник Станіслав Чумак, ці заняття є для хлопців особливими та останніми за період навчання у виші.

- Так, події на сході країни внесли свої корективи і в процес підготовки наших курсантів. Адже вперше за роки незалежності України ми проводимо достроковий офіцерський випуск, який має відбутися вже наприкінці поточного місяця, а не в червні, як було раніше. Це вимагає від майбутніх офіцерів особливої уваги та концентрації зусиль на досягнення позитивних результатів. І я, як їхній начальник, можу впевнено констатувати, що із покладеними на них завданнями вони впорюються на належному рівні, - наголосив полковник Станіслав Чумак.

За словами офіцера, протягом польового виходу його підлеглі виконують вправи стрільб з різноманітних видів вогнепальної зброї, бойових машин піхоти та бронетранспортеру, доводять на класність своє вміння з водіння БМП-1 та БМП-2 в складних умовах, а також відпрацьовують комплекс завдань щодо ведення розвідки об’єктів умовного противника, дій в дозорі та під час потрапляння в засідку.

- Заняття в польових умовах відбуваються під керівництвом викладачів кафедр бойового застосування озброєння та військової техніки, тактики та розвідки. Багато хто з цих офіцерів брав участь в проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. В ході занять моделюються різні складні ситуації, що мають місце в реальному бою, і курсанти це випробування долають гідно, - розповів начальник факультету ВДВ та розвідки Військової академії (м. Одеса).

Відповідаючи на запитання представників центральних і регіональних ЗМІ, полковник Станіслав Чумак також зазначив, що після проведення польового виходу на старшокурсників чекає напружена пора складання державних іспитів з фізичної, вогневої, тактичної підготовки. А згодом - подальша служба на командних офіцерських посадах, зокрема, і в зоні АТО. За його словами, моральний та бойовий дух у них високий, а знання, які хлопці отримали у виші, допоможуть їм якнайшвидше адаптуватися у військах та стати справжніми офіцерами й командирами для підлеглих.

Рейтинг
85 голосів