09
жовт.

Передовий досвід викладача кафедри електротехніки та інженерної механіки Лілії Лебедєвої

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14730
  • Друк

Передовий досвід викладача кафедри електротехніки та інженерної механікиНа кафедрі електротехніки та інженерної механіки Військової академії (м. Одеса), яку очолює доктор технічних наук Володимир Миргород, пройшло відкрите зайняття з дисципліни «Інженерна і комп’ютерна графіка», за темою: «Зображення типових з’єднань деталей». На цьому відповідальному заході були присутні: заступник начальника факультету МТЗ з навчальної роботи підполковник Олександр Кременчук, викладач кафедри РАО Олександр Бондаренко, викладач кафедри АП майор Руслан Березенський, викладач кафедри ЕІМ Олексій Сергєєв, викладач кафедри АП Володимир Нікішин, курсовий офіцер капітан Михайло Родіонов.

У першокурсників 242 групи: Андрія Рибака, Ганни Ковні, Руслана Ковальського, Марії Росовської, Ярослава Харабари, Арсена Івасютина, Олександра Школьника, Максима Чернецького, Віталія Швидкого, Андрія Думана, які навчаються на факультеті матеріально-технічного забезпечення за спеціальністю: «Речове забезпечення» відповідальний день.

Перед початком занять викладач Лілія Лебедєва перевірила відпрацювання курсантами навчального матеріалу, надала допомогу у відпрацюванні практичних навичок розрахунків стандартних кріпильних виробів за заданими діаметрами різьби, навчила виконувати зображення з’єднання деталей за допомогою болта, гайки та шайби, розвинула логіку мислення. Потім окреслила навчальні питання, які необхідно буде відпрацювати протягом чотирьох годин. Після проведення контрольного опитування у кращу сторону були відмічені: курсанти Максим Чернецький, Ганна Ковач, Арсен Івасютин, Віталій Швидкий. Поступово Лілія Вікторівна перейшла до роз’яснення і підготовки до виконання графічного завдання, яке включало: розрахунок даних та виконання індивідуальних варіантів графічного зображення.

Передовий досвід викладача кафедри електротехніки та інженерної механіки Спостерігаючи за вмілими і впевненими діями курсантів Лілія Лебедєва переконалась, що курсанти досконало засвоїли теоретичну частину, яка включала у себе обчислення невідомих величин за радіусом різьби за допомогою вказаних формул. Після чого слухачі Лілії Вікторівни приступили до виконання креслення різьбового з’єднання.

Непомітно промайнув час, по його завершенню, викладач Лілія Лебедєва зосередила увагу курсантів на правильному нанесенні розмірів на креслення, перевірила графічні роботи, вказала на недоліки, відмітила кращих.

Присутні на показовому зайнятті викладачі залишилися задоволеними роботою не тільки курсантів, але й викладачем Лілією Вікторівною Лебедєвою, яка має більш ніж двадцятирічний досвід роботи на кафедрі графіки у Одеському технологічному інституті холодильної промисловості.

Рейтинг
63 голосів
Теги: заняття