25
вер.

Курсанти допомогли затримати двох злочинців

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

 Цього разу прилеглу територію, де розташована казарма охороняли старший сержант Володимир Довгалюк, курсанти Максим Капустін і Олександр Рогов. Після відповідного інструктажу курсанти вирушили по вказаному маршруту, але невдовзі їх патрулювання порушили гучні постріли і велика сутичка: погрожуючи чоловікові розправою, два злочинці зажадали, щоб він віддав їм свої гроші. Чоловік, хоча і був переляканий, але встиг дістати травматичний пістолет і натиснути на курок. На гучний постріл вмить зреагував співробітник міліції, який знаходився у той час поблизу. Оцінивши ситуацію, він вирішив об’єднати зусилля і використати допомогу курсантів, які знаходились недалеко і також прибули на місце події.

Завдяки вмілим і злагодженим діям злочинці були затримані.

Прибувши на місце події, співробітники міліції з’ясували, що зловмисники вже довгий час гастролювали по темних ділянках вулиць. Підозрюваних доставили у відділ для подальшого розгляду їх причетності до інших злочинів.

 Оперативні працівники висловили слова щирої вдячності курсантам, які не спасували перед небезпекою. Після завершення патрулювання на ранковому шикуванні заступник начальника факультету матеріально-технічного забезпечення з виховної роботи майор Петро Мітюшин оголосив подяку сміливим курсантам і запевнив, що у найближчий час він підготовить «лист-подяку» близьким і рідним.

Старший сержант Володимир Довгалюк, курсант п’ятого курсу факультету матеріально-технічного забезпечення навчається за спеціальністю автомобільної техніки. Він призер чемпіонату Одеської області з тайського боксу. За час навчання у Військовій академії зарекомендував себе з позитивної сторони. Батько Вадим Михайлович і мати Таїсія Володимирівна можуть пишатись своїм сином, який у повній мірі відповідає всім нормам поведінки захисника Вітчизни.

Курсант Максим Капустін, курсант п’ятого курсу факультету матеріально-технічного забезпечення навчається за спеціальністю автомобільної техніки. Відмінник навчання, має перший розряд по футболу, користується повагою серед своїх однокашників. Перебуваючи на стажуванні, за надання висококваліфікованої технічної допомоги в ремонті військової техніки, яка перебувала в зоні АТО, одержав медаль «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеню. Батько Костянтин Костянтинович і мати Віра Богданівна завжди були впевнені за виховання свого сина, який з раннього дитинства демонстрував лідерські якості.

 У наступному році курсант Максим Капустін одержить довгоочікувані лейтенантські погони і поповнить лави офіцерського корпусу Збройних Сил України.

Курсант четвертого курсу факультету матеріально-технічного забезпечення Олександр Рогов навчається за спеціальністю продовольчого забезпечення. Відмінник навчання, професійно займається боротьбою дзюдо. Батько Володимир Миколайович і мати Вікторія Володимирівна з великою любов’ю ставляться до свого сина, який ще зі школи проявляв тягу до точних наук. У службовій картці курсанта - одні лише подяки, ось і цього разу є нагода командиру взводу капітану Вадиму Богдачевскому записати ще одну.

Рейтинг
24 голосів