На фасаді центрального корпусу встановлено годинник-курантиНещодавно за спільною домовленістю ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка та за підтримки першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони Сергі́я Гриневецького, на фасаді центрального корпусу вищого військового навчального закладу встановлено годинник-куранти.

Від тепер головну будівлю, де знаходиться храм Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія, буде прикрашати стилізований великий годинник, який через кожні п’ятнадцять хвилин імітує звук церковного дзвону. Всі установчі і налагоджувальні роботи з монтажа проводились з благословення настоятеля церкви протоієрея отця Сергія. Не порушуючи архітектурних форм, спеціалісти без проблем вмонтували сучасний годинниковий механізм у середину церковної башти.

На фасаді центрального корпусу встановлено годинник-курантиКурсанти, військовослужбовці, викладачі та працівники Збройних Сил України сприйняли цей благодійний вчинок народного обранця, як жест доброї волі, що буде символізувати нову сторінку прославленого військового вищого військового навчального закладу на півдні України. Генерал-майор Олег Вікторович Гуляк і його підлеглі вдячні Сергію Рафаїловичу Гриневецькому - Почесному громадянину Одеської області, кавалеру ордена «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів, кавалеру ордена «Князя Ярослава Мудрого» ІV та V ступенів. Громадський діяч, відомий у місті-герої Одесі, як меценат, який відзначився у галузі державного будівництва та місцевого самоврядування, у сприянні економічного, науково-технічного та соціально-культурного розвитку Одеської області, у піднесенні авторитету державного та міжнародного рівня.Саме він багато років опікується побутовими умовами курсантів, читає лекції з питань національної безпеки та оборони, державного управління та місцевого самоврядування, регіональної політики. Бере активну участь у міжнародних наукових конференціях, читаннях, круглих столах, які проводяться у стінах Військової академії. Займається літературною діяльністю, збереженням самобутньої спадщини міста. Як стало відомо, що на цьому тижні у шановного Сергія Рафаїловича Гриневецького - День народження. Командування та особовий склад Військової академії щиро вітає його з цим святом і бажає міцного здоров’я, наснаги у добрих справах на благо зміцнення авторитету одеської військової школи.

Щодо історії і стосовно архітектурних форм колишнього Одеського кадетського корпусу з моменту його будівництва, то однодумці депутата стверджують, що у 1904 році військовий інженер підполковник П.Е.Кошлич, передбачив розміщення на цьому місті годинника, до речі, потім він успішно очолив цей навчальний заклад. Продовжуючи розповідати про історичне минуле головної будівлі, слід акцентувати увагу ще на одній цікавій історії, яка відома не всім. Користуючись нагодою, прислухаємось до досліджень знавців «Старої Одеси». Всім відомо, що Великий князь Костянтин Костянтинович Романов, генерал-інспектор Військово-навчальних закладів п'ять разів приїжджав до Одеси. Одного разу перебуваючи з інспекторською перевіркою у кадетському корпусі, до нього звернулись вихованці з проханням дозволити їм носити наручні годинники. Після повернення у Північну столицю він відразу видав письмовий наказ, який дозволяв кадетам користуватись наручними годинниками. Крім того, на фасаді головної будівлі з'явився також великий годинник. Після революції 1917 року, коли позбувалися царської символіки, годинник безслідно зник, але це вже інша історія…