01
вер.

Курсанти-першокурсники Військової академії (м. Одеса) склали Військову присягу на вірність українському народу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Курсанти-першокурсники  склали Військову присягу Понад дві сотні курсантів першого курсу Військової академії (м. Одеса) склали Військову присягу на вірність українському народу.

Урочистості з нагоди складання присяги відбулися на плацу військового вишу. Розпочався захід з виносу Бойового прапору академії та привітального виступу тимчасово виконуючого обов’язки начальника академії генерал-майора Олега Гуляка. Він привітав курсантів із знаковою подією в їх житті — складанням військової присяги, а особовий склад академії — з молодим поповненням курсантських лав.

Також генерал-майор Олег Гуляк відзначив, що у новому навчальному році підготовка офіцерських кадрів здійснюватиметься з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на сході країни, набутого як офіцерами та викладачами академії, так і першокурсниками, які до вступу проходили службу у складі тих частин та підрозділів, які і сьогодні борються з тероризмом та військовою агресією.

Після присяги на вірність українському народові, урочистого проходження та концертного виступу військового оркестру академії першокурсників з важливою подією у їх житті привітали рідні та друзі, а також представники військових частин та установ Одеського гарнізону, місцевих органів влади і ветеранських організацій.

По завершенні урочистостей, керівництво Військової академії зустрілося із батьками і рідними першокурсників, а також ознайомили їх з інфраструктурою та умовами навчання у військовому виші.

Рейтинг
33 голосів